Қаратөбе ауданының әкімі - Асантаев Жанат Асылханұлы

Асантаев Жанат Асылханұлы 1970 жылы  18 қазанда Жамбыл облысы, Мерке ауданы, Мерке ауылында дүниеге келген. 1988-1993 ж.ж. Жамбыл жеңіл және тамақ өнеркәсібі техникалық институтының Алматы филиалында инженер – технолог, 1998-2002 ж.ж. Х.А.Яссауи атындағы халықаралық қазақ – түрік университетінде заңгер мамандығын тәмәмдаған.
29.07.1993-01.02.1994 жылдары Мерке тұтынушылар одағы нан зауытының технологы;
01.02.1994-07.08.1996 жылдары Мерке тұтынушылар одағы нан зауытының мастері;
08.08.1996-28.06.2002 жылдары «Дос» ЖШСтехнологы;
21.08.2002-05.01.2003 жылдары Астана қаласының соттар әкімшілігі сот орындаушысының міндетін атқарушы;
05.01.2003-06.10.2003 жылдары Астана қаласының соттар әкімшілігі сот орындаушысы;
06.10.2003-13.01.2005 жылдары Астана қаласының соттар әкімшілігі аға сот орындаушысы;
14.01.2005-21.04.2005 жылдары ҚР Көлік және коммуникациялар министрлігі көліктік бақылау комитеті су көлігіне бақылау жүргізу басқармасы кемелер регистрі бөлімінің жетекші маманы;
21.04.2005-06.09.2005 жылдары ҚР Көлік және коммуникациялар министрлігі көліктік бақылау комитеті су көлігіне бақылау жүргізу басқармасы кемелер регистрі бөлімінің бас маманы;
07.09.2005-13.01.2006 жылдары Астана қаласының соттар әкімшілігі аға сот орындаушысы;
13.01.2006-22.05.2006 жылдары Астана қаласының соттар әкімшілігі атқарушылық іс жүргізу және сот приставтарының қызметін ұйымдастыру бөлімінің бастығы;
22.05.2006-22.05.2007 жылдары Астана қаласының соттар әкімшілігі аға сот орындаушысы;
22.05.2007-18.06.2007 жылдары ҚР Білім және Ғылым министрлігі заң басқармасының  бас маманы;
18.06.2007-06,12,2007 жылдары ҚР Білім және Ғылым министрлігі әкімшілікті қамтамасыз ету департаменті ұйымдастыру, кадр және арнайы жұмыс басқармасының бас маманы;
06.12.2007-25.01.2010 жылдары ҚР Білім және ғылым министрлігі заң департаментінің нормативтік – құқықтық актілерді сараптау басқармасының бастығы:
25.01.2010-31.03.2010 жылдары  ҚР Білім және ғылым министрлігі заң департаменті директорының орынбасары;
31.03.2010-19.09.2012 жылдары Қапшағай қаласы әкімінің орынбасары;
19.09.2012-22.07.2013 жылдары Алматы облысы әкімі аппараты әлеуметтік сала бөлімінің меңгерушісі;
22.07.2013-28.01.2014 жылдары Алматы облысы әкімі аппараты ұйымдастыру-инспекторлық жұмыс бөлімі, облыс әкімінің бас инспекторы;
28.01.2014-29.07.2014 жылдары Батыс Қазақстан облысы әкімі аппараты талдау және бақылау бөлімінің басшысы;
30.07.2014-05.07.2016 жылдары Батыс Қазақстан облысының еңбек инспекциясы бойынша басқармасының басшысы;
05.07.2016-04.07.2017 жылдары Батыс Қазақстан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының басшысы;
05.07.2017 жылдан бастап Қаратөбе ауданының әкімі.

 

 


Әкімінің орынбасарыИмангалиев Рашит Насипкалиевич

Имангалиев

Әкімінің орынбасары- Имангалиев Рашит Насипкалиевич
Имангалиев Рашит Насипкалиевич 1975 жылы 1 қыркүйекте Батыс Қазақстан облысы Казталов  ауданы Қараоба ауылында дүниеге келген. Білімі-жоғары. 1997 жылы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университетін бітірген. Мамандығы- зооинженер.
1997 жылдың ақпанынан  сәуір айына дейін Казталов ауыл шаруашылығы кешенінің зоотехнигі.
1997- 1999 жылдары Казталов аудандық ауыл шаруашылығы басқармасының маркетинг мәселелері бойынша маманы.
1999-2000 жылдары ҚР АШМ Қазталов аудандық аумақтық басқармасының маркетинг мәселелері бойынша маманы
2000-2001 жылдары Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылық департаментінің мал шаруашылығы жөніндегі жетекші маманы
2001-2005 жылдары Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы департаментінің мал шаруашылығы бөлімінің (одан әрі ауыл шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу бөлімі) бас маманы
2005-2006 жылдары Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылық департаментінің мал шаруашылығы бөлімінің бастығы
2006-2008 жылдары ҚР АШМ АӨК МИК  Жәнібек аудандық аумақтық инспекциясының бастығы
2008-2009 жылдары ҚР АШМ АӨК МИК Батыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы мал тұқымын асылдандыру жөніндегі мемлекеттік инспекциясы бөлімінің жетекші маманы
2009-2012 жылдары ҚР АШМ АӨК МИК  Қаратөбе аудандық аумақтық инспекциясының бастығы
2012 жылдың сәуір айынан бастап Қаратөбе ауданы әкімінің орынбасары қызметін атқарып келеді. 



Әкімнің орынбасары - Сұлтан Жасұлан Кәрелұлы 

рисунок

Сұлтан Жасұлан Кәрелұлы1977 жылы туған,  білімі -жоғары. 1997 -2000 жылдары «Жасұлан» шаруа қожалығының жетекшісі. 2000-2003 жылдары Қазақстан негізгі мектебінің мұғалімі. 2003-2005 жылдары Қазақстан негізгі мектебінің директоры. 2005-2007жылдары Қаракөл жалпы білім беретін орта мектебінің директоры. 2007 -2008 жылдары Қаратөбе ауданы Қаракөл селолық округі әкімі қызметін атқарған. 2008-2010 жылдары Қаратөбе аудандық мәдениет және тілдерді дамыту  бөлімінің меңгерушісі,  2010-2012 жылдары  Қаратөбе аудандық   мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің меңгерушісі қызметін атқарған. 2012 жылдың шілде айынан бастап 2016 жылдың 15 сәуіріне дейін Қаратөбе аудандық білім беру бөлімінің басшысы, 2016 жылдың 15 сәуірінен бастап Қаратөбе ауданы әкімі аппаратының басшысы, 2017 жылдың 6 қарашасынан бастап Қаратөбе ауданы әкімінің орынбасары қызметін атқарып келеді.

 


 Аппарат басшысы - Тоғызбаев Нұрболат Сағынғалиұлы

Тоғызбаев Нұрболат Сағынғалиұлы 1978 жылы 16 мамырда  Батыс Қазақстан Облысы Сырым ауданы Қоңыр ауылында дүниеге келген. Білімі жоғары. 2002 жылы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетін бітірген. Мамандығы – экономист-бахгалтер.
01.10.2003 – 24.11.2003 жылдары Жымпиты ауданы «Сырым» НС ЖШС несие инспекторы.
24.11.2003 – 05.02.2004 жылдары Сырым ауданы әкімі аппаратының экономика және кәсіпкерлік дамыту бөлімі бас маманының міндетін атқарушы.
05.02.2004 – 22.01.2005 жылдары Сырым ауданы әкімі аппаратының экономика және кәсіпкерлікті дамыту бөлімінің бас маманы.
22.01.2005 – 24.02.2006 жылдары Сырым ауданы әкімі аппаратының ұйымдастыру, бақылау және кадрлармен жұмыс бөлімінің бас маманы.
24.02.2006 – 03.01.2007 жылдары Сырым аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімінің бас маманы.
03.01.2007 – 24.12.2010 жылдары Сырым аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімінің меңгерушісі.
24.12.2010 – 02.07.2012 жылдары Сырым аудандық экономика және қаржы бөлімінің меңгерушісі.
03.07.2012 – 15.08.2013 жылдары Батыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының экономика және бюджеттік жоспарлау мәселелері жөніндегі бас инспекторы.
15.08.2013 – 20.03.014 жылдары Батыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының талдау және бақылау бөлімінің бас инспекторы.
23.10.2015 – 07.12.2015 жылдары Теректі ауданы ауыл шаруашылығы бөлімі басшысы орынбасарының міндетін атқарушы.
07.12.2015 – 07.10.2016 жылдары Теректі ауданы ауыл шаруашылығы бөлімі басшысының орынбасары.
26.12.2016 – 16.02.2017 Батыс Қазақстан облысы әкімі аппараты ұйымдастыру-инспекторлық жұмыстары бөлімі бас инспекторының міндетін атқарушы.
17.02.2017 – 28.11.2017 жылдары Батыс Қазақстан облысы әкімі аппараты ұйымдастыру-инспекторлық жұмыстары бөлімі бас инспекторы.
29.11.2017 жылдан бастап Қаратөбе ауданы әкімі аппаратының басшысы.